Купуй онлайн

Євген Клопотенко про вівсянку ТМ “Добродія”

Чи гірша українська вівсянка за іноземну? Баааам. Це передача «вівсяні пристрасті» і зараз я розповім вам всю правду. Інфа в мене якісна, інсайдерська, бо отримав я її напряму від виробника. Десь в цьому місці ви можете подякувати пану Клопотенко за те, що має добрі зв‘язки і розкриває вам різні секретики. Єдине, прошу врахувати, що відповіді стосуються лише вівсянки Добродія, бо інформацію я отримав з їхнього виробництва. За іншу вівсянку я нє в отвєтє.

1. Пластівці швидкого приготування VS цільнозернові. Зараз буде відповідь, від якої я охрінів: по користі між ними немає різниці. Якщо на виробництві сучасні технології, то все ок. Там просто беруть зернятко, забирають в нього неїстівні штуки та тримають декілька секунд під парою. Тобто вівсянку злегка готують на заводі, щоб вдома ви могли зварити пластівці за декілька хвилин. Воу.

2. Чи гірша українська вівсянка за іноземну? Тут справа в обладнені. Крута техніка = крута вівсянка. Я був на заводі Добродія ТМ, показував вам звідти відео, і тому ми всі знаємо, що там швейцарські машини-монстри. Я коли ходив по виробництву, то працівники постійно вихвалялися, що в них найкраща техніка. Плюс, зерна спочатку перевіряють в лабораторії. Тільки якщо все добре, вівсянка отримує честь потрапити до вашого сніданку. Це означає, що українська вівсянка не гірша за іноземну, і ми можемо нею пишатися.

Такі от справи. Дайте в коментах фідбек, будь ласка, чи раді ви, що я проробив таку дослідницьку роботу. А з приводу того, що готувати з вівсянки, то йдіть на мій ютуб-канал. Я нещодавно опублікував там декілька божественних рецептів:

✔️Вівсяні оладки https://bit.ly/3oJRi8H✔️Вівсяний хліб https://bit.ly/2K9T83S