Купуй онлайн

Agricom Group (ТМ “Добродія”) перерахувала на потреби ЗСУ, ТрО та населення вже 7,5 млн грн.

З першого дня війни Agricom Group, до складу якої входить завод із виробництва пластівців під ТМ “Добродія”, San Grano, WOWСЯНКа, допомагає ЗСУ, підрозділам тероборони, благодійним організаціям, волонтерам та українцям, які були вимушені залишити свої домівки.

Ми надаємо грошову допомогу, закуповуємо амуніцію для військових, доставляємо гуманітарну допомогу для цивільного населення, допомагаємо з перевезеннями волонтерським організаціям.

На сьогодні Agricom Group перерахувала на потреби ЗСУ, ТрО та населення вже 7,5 млн грн.

«З початку військових дій ми включились у допомогу нашій армії, теробороні та українцям, які були змушені залишити свої домівки. Ми допомагаємо військовим, дітям, старшим людям, волонтерам. Намагаємось «закрити» всі важливі потреби у цілодобовому режимі. Бізнес повинен підтримувати ЗСУ та населення. Окрім того, стартувала посівна в Житомирському кластері нашого холдингу. Це означає, що наші аграрії зможуть забезпечити Україну продовольством», – зазначив Петро Мельник, співвласник та виконавчий директор Agricom Group, президент УКАБ.

Продовжуємо докладати максимум зусиль, щоб допомогти захисникам України досягти швидшої перемоги, та підтримуємо цивільне населення!

Слава Україні 🇺🇦