Купуй онлайн

Бренд “Добродія” увійшов до ТОП-30 успішних українських брендів в історії України

ТМ “Добродія” увійшла до рейтингу “ТОП-30 успішних українських брендів в історії країни”, який щороку проводить журнал “Власть денег”. 

Серед брендів, що потрапили до рейтингу, представлені такі відомі українські торгові марки як АТБ, “Дарниця”, “Київстар”, Sandora, “Моршинська”, “Інтерпайп”, Києво-Могилянська академія, “Нова пошта”, “Нібулон”, “Чумак” та багато інших. 

Цього року традиційний рейтинг журналу “Власть денег” присвячений найуспішнішим і популярним українським брендам, носить більш глобальний характер, охоплюючи 30-річну історію незалежності України. “Ми презентуємо компанії, які зіграли істотну роль у становленні України, насамперед в економічному плані, та які сьогодні відіграють найважливішу роль у розвитку країни та її інтеграції в європейське співтовариство. Своїм успіхом ці компанії та їхні бренди зобов’язані вмінню відчувати і задовольняти запити українців, це імена, які встигли заслужити довіру і повагу в Україні, а найчастіше – і на міжнародних ринках”, – йдеться в рейтингу.

“Нам дуже приємно, що ТМ “Добродія” відзначена в рейтингу як один із прикладів брендів з успішним досвідом роботи на українському та міжнародних ринках. І ми й надалі плануємо радувати споживачів нашою смачною та корисною продукцією, а також зміцнювати бренд”, – зазначила Ірина Брославцева, директор компанії “Добродія Фудз”.