Купуй онлайн

Чим корисні цільнозернові каші?

Каші – це не лише швидке в приготуванні, але ще й корисне блюдо, яке до того ж є джерелом вуглеводів, вітамінів, мікроелементів, харчових волокон,   що необхідні для нормальної роботи організму. 

Вони корисно впливають на травлення, нервову систему, роботу серця і судин, поліпшують стан нашої шкіри. Особливо, коли мова йде про цільнозернові каші. Такі продукти виготовляються з зерна, яке не пройшло подрібнення та обробку. Відповідно, вміст корисних для організму людини вітамінів і мікроелементів у таких кашах набагато вище, ніж в інших. 

Цільнозернові каші багаті на такі поживні речовини:

  • Клітковина. Це рослинна речовина, яка допомагає підтримувати нормальну роботу системи травлення. Клітковина сприяє правильній перистальтиці кишківника та запобігає запорам. Вона також може допомогти контролювати рівень цукру та холестерину в крові.
  • Вітаміни групи B. Багато цільнозернових продуктів містять вітаміни групи B, включаючи тіамін (B1), рибофлавін (B2), ніацин (B3) та фолієву кислоту (B9). Вони відіграють важливу роль у функціонуванні нервової системи та при обміні речовин.
  • Мінерали. Цільнозернові продукти є джерелом магнію, заліза, цинку та інших мінералів, які важливі для росту та розвитку організму.
  • Антиоксиданти. Допомагають захищати клітини організму від шкідливого впливу вільних радикалів, що можуть спричинити старіння та захворювання.

За даними дослідження італійських медиків, харчування, в якому робиться наголос на цільнозернові продукти, подовжує життя. А ще рослинні волокна допомагають зменшити ризик розвитку атеросклерозу, цукрового діабету, ожиріння, жовчнокам’яних хвороб, алергій та деяких видів раку. За даними експертів “Добродія”, в пластівцях цієї ТМ “міститься 11 г харчових волокон на 100 г продукту. Це досить високий показник.

Тому якщо ви вибираєте вівсянку на сніданок і хочете, щоб вона приносила більше користі, готуйте кашу з цільного зерна. Наприклад, для приготування смачної та поживної каші можна обрати вівсяні цільнозернові пластівці №1 від ТМ “Добродія”. А ще вівсянка з цільного зерна допомагає у процесі схуднення, адже має низький глікемічний індекс.

Харчуйтесь смачно та корисно з ТМ “Добродія”!