Купуй онлайн

ТМ “Добродія” долучилася до соціальної ініціативи “Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні” – програми “Продуктовий набір”

Компанія “Добродія Фудз” оголосила про співпрацю з “Фундацією Дім Рональда МакДональда в Україні” у напрямку забезпечення продуктами харчування – вівсяними кашами – продуктових наборів, які Фундація формує та доставляє для потребуючих українців на окупованих та деокупованих територіях. 

Наразі в рамках програми “Продуктовий набір” вже 205 тисяч родин отримали необхідні продукти харчування, включаючи вівсяну кашу. Їх передають  постраждалим через гуманітарні штаби, адміністрації, волонтерські організації. Одного набору родині з 3-4 чоловік може вистачити на декілька днів.

“Наша місія – не лише виготовляти смачну і корисну продукцію із зернових, але й робити важливі справи – допомагати людям. Сподіваємось, що плідна співпраця з “Фундацією Дім Рональда МакДональда в Україні” у напрямку надання нашої продукції добавить сил та енергії багатьом із них”, – зазначили в компанії “Добродія Фудз”.