Купуй онлайн

«Добродія Фудз» передала генератори на потреби Михайло-Коцюбинської ОТГ та місцевого ліцею

У рамках плідної співпраці з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Фонд регіонального розвитку «Семаргл», який опікується проблемами та потребами постраждалих територіальних громад, «Добродія Фудз» забезпечила закупівлю генераторів, необхідних для Михайло-Коцюбинської громади Чернігівського району Чернігівської області та місцевого ліцею. На кошти, що були передані компанією, було закуплено два генератора вартістю 1100 євро кожен.

Гроші зібрані у рамках соціального проєкту «Добро в дії» від ТМ «Добродія», основною метою якого є підтримка України з боку компанії та споживачів її продукції. Проєкт передбачає, що з кожної придбаної упаковки продукції ТМ «Добродія» з наліпкою «Добро в дії», 1 грн від її вартості буде відрахована на покриття нагальних потреб українців на постраждалих територіях, зокрема, в Чернігівській області, частина якої знаходилась в окупації навесні 2022 року.

Продовжуємо допомагати відновленню України!

Більше інформації у сюжеті: https://www.facebook.com/watch/?v=1309612343108567&extid=NS-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&ref=sharing