Купуй онлайн

“Добродія Фудз” розпочинає співпрацю з національним дистриб’ютором САВСЕРВІС

З 1 вересня 2021 року компанія “Добродія Фудз” змінює стратегію дистрибуції і розпочинає працювати з єдиним дистриб’ютором повного циклу – САВСЕРВІС. 

Як розповіли в “Добродія Фудз”, вважаючи на те, що репутація компанії безпосередньо залежить від посередників, обмеження співпраці з великою кількістю дистриб’юторів мінімізує ризики виробника завдяки співпраці з єдиним партнером. При виборі партнера важливим аспектом співпраці була саме його надійність. 

“Співпраця з національним дистриб’ютором значно спростить механізм непрямих продажів та пришвидшить процес адміністрування взаємодії, дозволить ефективно налагоджувати комунікації, використовуючи системний підхід планування тривалих спільних дій на ринку, що призведе до взаємної користі та стабільності наших компаній, а це позитивно вплине на динаміку продажів. Ми отримаємо в своє розпорядження розгалужену збутову мережу дистриб’ютора з широким охопленням ринку, що дозволить збільшити обсяги збуту і покриття, а в результаті і прибуток”, – зазначив Анатолій Гаврилей, заступник комерційного директора з питань національних ринків збуту компанії “Добродія Фудз”.