Купуй онлайн

“Добродія Фудз” увійшла до складу учасників Торгово-промислової палати Лондона

“Добродія Фудз” – один із найбільших вітчизняних виробників вівсяних пластівців та продукції на зерновій основі під ТМ Dobrodiya, San Grano, San Granola, WOWСЯНКА та YUMMOJI – стала учасником Торгово-промислової палати Лондона (LCCI).

На сьогодні міжнародний фінансовий центр генерує 20% ВВП Сполученого Королівства. У Лондоні працюють 24 тис. малих та середніх підприємств. Співпраця з бізнес-спільнотою британської столиці є дуже важливою для українських компаній. Адже Велика Британія є 11-тим за розміром торговим партнером України серед європейських країн. 

“Британський ринок є дуже цікавим для нашої компанії. Ми давно розглядаємо можливість налагодження співпраці з локальними мережами і наразі ведемо перемовини з деякими з них. Бути учасником Торгово-промислової палати Лондона для Agricom Group та “Добродії” – це велика можливість розвивати нашу бізнес-спільноту у Великобританії та популяризувати українську продукцію серед її споживачів”, – зазначив Петро Мельник, виконавчий директор та співвласник агрохолдингу Agricom Group.