Купуй онлайн

“Добродія Фудз” відновила обсяги експорту продукції до 80% довоєнного рівня

Компанія “Добродія Фудз” поступово виходить на довоєнні показники експорту своєї продукції під ТМ Dobrodiya, San Grano та WOWOATS за кордон. Наразі логістика до ЄС здійснюється автомобільними шляхами до Польщі, Молдови, Великобританії, Угорщини, Болгарії, Туреччини.

За словами Ірини Брославцевої, директорки компанії “Добродія Фудз”, їхня кількість із кожним місяцем буде збільшуватись. Також планується часткове відновлення довоєнних об’ємів експорту і до країн Азії та Африки.

Нагадаємо, що з метою налагодження більш інтенсивної співпраці з країнами Євросоюзу, для зручності роботи з зарубіжними клієнтами та зниження ризиків щодо поставлення продукції ще на початку серпня був відкритий торговий дім у м. Варшава (Польща). На сьогодні вже підписано договір із польським дистриб’ютором, а також ведуться перемовини із дистриб’юторами Словаччини, Німеччини, Великобританії. 

Нині продукцію під ТМ Dobrodiya, San Grano, San Granola та WOWOATS за кордоном можна придбати у найбільших мережах Carrefour (Польща), Linella (Молдова). Масштаб присутності у зарубіжних мережах поступово розширюється.