Купуй онлайн

“Добродія Фудз” візьме участь у найбільшій продовольчій виставці Gulfood 2022

“Добродія Фудз” представить продукцію під ТМ “Добродія”, San Grano та WOWСЯНКА (перші преміальні українські пластівці) на наймасштабнішій у світі виставці Gulfood, що відбудеться у Дубаї (ОАЕ) 13-17 лютого.

Gulfood – найбільша та найвпливовіша у світі щорічна виставка харчової промисловості та виробництва напоїв, яка щорічно збирає великих переробників та постачальників. У заході беруть участь понад 4 тис. компаній та близько 100 тис. відвідувачів з 185 країн світу.

За словами Ірини Брославцевої, директора ТОВ “Добродія Фудз”, “на корпоративному стенді компанії буде представлений асортимент продукції, включаючи нові інноваційні продукти, що виробляються на найпотужнішому, повністю автоматизованому заводі з виготовлення пластівців із зернових культур і продуктів на їх основі в Європі та Україні”.  

Представники компанії на чолі з виконавчим директором та співвласником Agricom Group Петром Мельником також візьмуть участь у ряді ділових зустрічей із потенційними партнерами. “На сьогоднішній день компанія поставляє продукцію у 39 країн світу (до країн Північної та Південної Америки, ЄС, Африки, Азії та Ближнього Сходу). За час, відколи було запущено інноваційне виробництво в Чернігівській області, ми продемонстрували відмінну якість нашої продукції і надалі маємо намір розширювати географію нашого експорту”, – поділився Петро Мельник.