Купуй онлайн

“Добродія” з початку повномасштабної війни передала на потреби ЗСУ та населення понад 55 000 пачок продукції

Станом на вересень поточного року в рамках соціального проєкту “Добро в дії” від ТМ “Добродія”, основною метою якого є підтримка військових та постраждалих від війни українців і який стартував торік, компанія “Добродія Фудз” передала понад 55 000 пачок продукції (каші швидкого приготування, вівсяні пластівці, гранолу власного виробництва).

З початку повномасштабного вторгнення продукція направлялась військовим на фронт, українцям, які опинились у скрутному становищі або втратили домівки, в дитячі будинки тощо. Компанія перерахувала до благодійних фондів близько 160 000 грн на відновлення Чернігівщини після деокупації, включаючи закупівлю генераторів для місцевої громади та освітнього закладу, які залишались без світла, передала понад 15 300 штук упаковок каш для постраждалих внаслідок підриву російськими військами Каховської ГЕС тощо.

“Чи не щодня до нас звертаються волонтери, представники благодійних фондів, військові, які мають потребу у забезпеченні продуктами харчування чи в іншій допомозі. Ми намагаємось не залишити без уваги кожен запит і ретельного опрацьовуємо їх, щоб допомогти всім. Адже наша місія залишається незмінною – забезпечити якісною, смачною та корисною продукцією не лише наших постійних споживачів, але й тих, хто потребує нашої підтримки в цей скрутний час”, – зазначили в компанії “Добродія Фудз”.