Купуй онлайн

Добродія виступила партнером турніру “Звитяга Нескорених-2021”

У цьому році Україна вперше братиме участь міжнародних змаганнях Warrior Games. Цей турнір був започаткований принцом Гаррі для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, для їх фізичної та психологічної підтримки, а також популяризації спорту для людей з обмеженими можливостями.

15-16 травня у Києві був проведений український відбірковий турнір «Звитяга Нескорених-2021», переможці якого увійшли до української команди, яка буде представляти нашу країну у Warrior Games, які будуть проведені у США восени цього року.

Ми пишаємося тим, що стали партнерами українських відбіркових змагань разом з Федерацією Стронгменів України.

Це чудово, що в Україні за підтримки державних, місцевих, волонтерських організацій та приватних компаній проводяться турніри із залученням наших ветеранів та військовослужбовців, які мають поранення та травми. Саме такі події показують непереможний дух, мужність та силу наших захисників!

ТМ Добродія також відмітила корисними подарунками усіх учасників Відкритого Кубку України зі стронгмену серед силових структур. Пишаємося тим, що ТМ Добродія підтримує силу та дух наших військових та поліції!