Купуй онлайн

“Добродія” їде на найбільшу міжнародну виставку продуктів харчування Gulfood 2024

Цьогоріч компанія “Добродія Фудз” презентує свою продукцію під ТМ “Добродія”, San Grano, WOWOATS та YUMMOJI на наймасштабнішій у світі виставці продуктів харчування Gulfood, що пройде у Дубаї (ОАЕ) 19-23 лютого. 

На корпоративному стенді можна буде ознайомитись не лише з флагманами продукції, а й з новинками виробника. Серед них будуть нові категорії бренду YUMMOJI – снеки, десерти, нові смаки готових сніданків у зручному міні-пакуванні (30 г), а також безглютенова вівсянка WOWOATS JUMBO у дой-паці.

Gulfood – найбільша та найвпливовіша у світі щорічна виставка харчової промисловості та виробництва напоїв, яка збирає великих переробників та постачальників. Торік на заході були представлені понад 5,5 тис. глобальних брендів зі 127 країн світу та близько 100 тис. відвідувачів.

Запрошуємо наших діючих та майбутніх партнерів до стенду #S2-312 в українському павільйоні у холі 2 в Dubai World Trade Centre ознайомитись з топовими та новими продуктами “Добродія Фудз”. Вас чекають снеки, десерти, готові сніданки та лінійка безглютенових продуктів.

До зустрічі на Gulfood 2024!