Купуй онлайн

Коментар Ірини Брославцевої, директорки компанії “Добродія Фудз”, відносно ситуації з паливом для delo.ua

У коментарі виданню delo.ua Ірина Брославцева, директорка компанії “Добродія Фудз”, розповіла про ситуацію з паливом на сьогодні.

За її словами, проблема з паливом є, її сьогодні відчувають всі виробники, компанія також не є виключенням. “Але відчуваємо її скоріш не через доставку готової продукції, тому що ще перед початком війни, у 2021 році, ми уклали договір з національним дистриб’ютором “Савсервіс” і передали йому всі питання логістики. Ми відчуваємо проблему з паливом з боку ланцюжка постачання необхідної для нашого виробництва продукції. Наприклад, є ситуації, коли до нас виїхав постачальник пакувальних матеріалів і простояв три дні десь в Черкасах, поки ми не знайшли паливо, щоб дозаправити. Але й такі питання вирішуються з часом”, – зазначила пані Брославцева.

Але ситуація міняється щодня. Вона не проста, кожен водій в країні відчуває на собі паливну кризу. 

“Ми працюємо з національним дистриб’ютором, у якого склади знаходяться в кожному регіоні країни. І наша продукція є на його складах. Таким чином ми страхуємось і робимо своєчасне постачання нашої вівсянки до кінцевого споживача”, – додала Ірина Брославцева. 

Повна версія статті: delo.ua