Купуй онлайн

Компанія “Добродія Фудз” візьме участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2023»  

У рамках бізнес-виставки «Схід-Експо 2023», організатором якої є Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні, відбудеться презентація підприємств із постраждалих від війни областей України, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів і клієнтів із інших регіонів, країн ЄС і світу та встановленням нових ділових відносин.

Мета «Схід-Експо 2023» – підтримка мікро-, малих та середніх підприємств, які релокувалися із або базуються у постраждалих від війни областях України, встановлення ділових партнерств, розширення їхньої діяльності та покращення конкурентних переваг.

Також у межах «Схід-Експо 2023» відбудеться ярмарок, де всі учасники виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. 

Компанія “Компанія “Добродія Фудз” візьме участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2023»  “, виробничий комплекс якої з лютого по початок квітень 2022 року перебував на окупованій російськими військовими території, презентує на ярмарку великий асортимент своєї продукції під ТМ “Добродія”, San Grano, San Granola, WOWСЯНКА та YUMMOJI.

Подія відбудеться 6-7 червня 2023 року в Києві в приміщенні Мистецького Арсеналу за адресою: вул. Лаврська, 10-12. 

Ознайомитись з продукцією “Добродія” відвідувачі можуть на стенді №17.