Buy online

Про компанію

Про бренд

ТМ „Добродія” – один із лідерів серед виробників вівсяних пластівців в Україні. Бренд представлений 17 товарними позиціями, серед яких: вівсяні та мультизлакові пластівці, корисні крупи, готові порційні страви. Ми використовуємо найкращу якісну сировину, вирощену на українських землях.

Наші каші виготовляються на сучасному виробничому комплексі в Чернігівській області (смт Михайло-Коцюбинське). Завдяки використанню інноваційних технологій у продукції „Добродія” зберігається до 95% користі зерна. Дослідження, що були проведені провідними європейськими лабораторіями, показали, що у пластівцях „Добродія” зберігається цінний комплекс макро-, мікроелементів та вітамінів.

Наше виробництво

При виробництві продукції ТМ «Добродія» ми керуємось головними принципами роботи – забезпечити високу якість наших продуктів за допомогою використання лише натуральних складових (сировина, спеції та інше).

Продукція ТМ «Добродія» виготовляється на автоматизованому виробничому комплексі в Чернігівській області, який було запущено у травні 2018 року. Завод оснащено інноваційним технічним обладнанням швейцарської компанії Buhler AG – лідера галузі. Це одне з найпотужніших та найсучасніших підприємств із виготовлення пластівців із зернових культур і продуктів на їх основі в Україні та Європі.

about

Контроль якості

Вся сировина та продукція ТМ „Добродія” проходять ретельний контроль якості. Від моменту надходження сировини до отримання готового продукту ми проводимо понад 1000 лабораторних випробувань. Дослідження проходять у власних лабораторіях та в акредитованих вітчизняних та європейських лабораторіях.

Оцінка якості та безпечності продукції проводиться на всіх етапах виробництва – починаючи з контролю ґрунту, посівного матеріалу, вхідного контролю сировини, контролю при зберіганні сировини, на всіх технологічних етапах при виробництві, фасуванні, зберіганні та транспортуванні готової продукції до полички супермаркету.

Виробництво заводу “Добродія Фудз” є сертифікованим за системою FSSC 22000 – це надійна, визнана у всьому світі, заснована на стандартах ISO та HACCP схема для оцінки та сертифікації системи управління безпечністю харчової продукції на всіх етапах постачання та виробництва. Система якості дозволяє експортувати продукцію в більшість країн світу. Також підприємство сертифіковане за стандартами HALAL та KOSHER. Нещодавно завод також отримав сертифікат GLUTENFREE, адже цього року Agricom Group зібрав на своїх полях врожай безглютенового вівса і наразі планує приступити до його переробки.

Політика компанії в області СМЯБХП (сфері якості та безпечності харчових продуктів)

about

Міжнародна сертифікація

Вся продукція ТМ „Добродія” має відповідні для харчової галузі сертифікати якості.

Наш виробничий комплекс сертифікований на відповідність вимогам схеми сертифікації FSSC 22000 в сфері менеджменту якості та безпечності харчової продукції. Цей сертифікат гарантує безпечність продукції шляхом контролю кожного етапу технологічного процесу, зберігання продукції, одержання сировини для виробництва цієї продукції. Завдяки наскрізному контролю від поля до полиць супермаркетів є можливість контролювати якість продукції від посівного матеріалу та умов, в яких росте зерно, до проходження всіх етапів його переробки на пластівці та доставки продукції у торгові точки.

Завантажити сертифікат

Ще у липні 2018 року на виробничому комплексі „Добродія” було проведено експертизу на відповідність продукції та процесу виробництва вимогам Законів Ісламу незалежною українською організацією, що володіє статусом міжнародного органу у цій сфері. За результатами аудиту підприємство успішно пройшло перевірку і отримало сертифікат „ХАЛЯЛЬ” (HALAL). Разом із продукцією ТМ „Добродія”, також отримано сертифікат для продукції ТМ „San Grano”, що також виготовляється на виробничому комплексі.

У 2022 році продукція повторно пройшла сертифікацію.

Завантажити сертифікат
tabs-1

„Добродія Фудз” успішно пройшла міжнародний аудит та отримала Сертифікат про відповідність продуктів харчування стандарту AOECS (безглютеновий стандарт для виробників).
На сьогодні „Добродія Фудз” – це єдина компанія в Україні серед виробників вівсяних пластівців, яка має такий Сертифікат та є ліцензованим виробником безглютенової продукції.

Завантажити сертифікат
tabs-1

Підприємство пройшло успішну сертифікацію визначеної продукції та діяльності відповідно до Стандарту МАОС з органічного виробництва і переробки, що еквівалентний Постановам Ради ЄС № 834/2007 та 889/2008.

Завантажити сертифікат
tabs-1

Соціальна відповідальність

Компанія „Добродія Фудз” на постійній основі підтримує та самостійно впроваджує різноманітні соціальні та благодійні акції. Ми підтримуємо військових, лікарні, дитячі садки, школи, спортивні змагання, ветеранів та ін.

Наш завод побудований згідно всіх екологічних вимог і за схемою безвідходного виробництва. На підприємстві використовується система очищення повітря (аспірації), яка має найсучасніші європейські стандарти та не забруднює навколишнє середовище. Встановлено швейцарські фільтри. Мінімізації негативного впливу на навколишнє середовище ми також досягли шляхом переходу на альтернативні джерела енергії. У котельні використовується лушпиння вівса та відходи третьої категорії з зерноочисних машин. Відходи направляються на біо-котельню і в результаті спалювання отримують технологічний та побутовий пар, який використовують як під час виробництва, так і для обігріву приміщень.

tabs-1