Купуй онлайн

Польське представництво компанії «Добродія» номіновано на звання лауреату “Польської нагороди якості 2022”

Щороку Польське агентство підприємництва, редакції “Форум Підприємництва” та Biznes Plus у газеті Wyborcza проводять конкурс “Польська нагорода якості” серед компаній, які презентують високі стандарти у своїй сфері діяльності та пропонують споживачам продукти найвищої якості.

Цьогоріч до переліку таких компаній потрапила «Добродія», яка є FMCG-підрозділом агрохолдингу Agricom Group і представлена у Польщі торговим домом Dobrodiya.

Нагадаємо, що на початку серпня Agricom Group відкрив торговий дім Dobrodiya у м. Варшава. Рішення було прийнято з метою налагодження інтенсивнішої співпраці з країнами Євросоюзу та задля зручності роботи з зарубіжними клієнтами. 

“За час присутності на європейському ринку компанія зарекомендувала себе як достойного гравця, який пропонує споживачам здорову продукцію найвищої якості. Ми вдячні за увагу до плідної роботи польського представництва та високу оцінку якості наших продуктів, і надалі плануємо розширювати присутність на ринках ЄС”, – прокоментувала Ірина Брославцева, керівниця FMCG-підрозділу агрохолдингу Agricom Group.

На сьогодні каші та гранола під ТМ Dobrodiya, WOWOATS, San Grano та San Granola вже представлені у найбільшій польській мережі супермаркетів Carrefour. У найближчих планах очікується розширення присутності продукції у торгових мережах Польщі та ЄС.