Купуй онлайн

Світові тренди у виборі швидких сніданків із зернових

Смакові характеристики все ще залишаються найважливішим фактором при виборі швидких сніданків із зернових культур. Однак із кожним роком споживачі все більше турбуються про своє здоров’я. Згідно світової статистики, 69% із них споживають такі продукти для покращення свого здоров’я. 

Готові сніданки із зернових – це продукти, які можуть відповідати всім вимогам: смаку, зручності та покращенню самопочуття. Мова йде про такі продукти як: вівсяні пластівці, гранола, мюслі, кукурудзяні пластівці, пшеничні пластівці та ін. 

Ось деякі зі світових трендів у виборі швидких сніданків із зернових:

1. Натуральність

Наявність натуральних інгредієнтів стає все більш важливою в ранкових швидких сніданках, оскільки багато споживачів вважають їх здоровими та екологічними. У Німеччині, наприклад, половина покупців сухих сніданків обирає каші, виготовлені з натуральних інгредієнтів. За останні п’ять років у Європі кількість таких продуктів, де відсутні  штучні добавки чи консерванти, зросла на 16%. Оскільки все більше людей обирають натуральний і здоровий початок свого дня, очікується, що ця тенденція буде зростати і далі.

2. Багаті клітковиною

Сухі сніданки з високим вмістом клітковини також стають все більш популярними. Цільне зерно було провідною тенденцією в минулорічних світових запусках на ринок новинок із зернових з 38% ростом, за якими слідує високий вміст клітковини з 30% ростом.  

3. Дієта з високим вмістом білка

Незважаючи на те, що високий вміст білка популярний у всьому світі, Азіатсько-Тихоокеанський регіон лідирує серед тих, де зростання попиту на крупи з високим вмістом білка становить 11%. 

4. Інгредієнти, які пов’язані з імунною системою

Пандемія ковіду зробила продукти харчування, які сприяють здоровій імунній системі, важливішою, ніж будь-коли. Близько 3% світових запусків на ринок новинок із зернових у період між 2016 і 2020 роками включали заяви про імунітет, що демонструє нереалізований потенціал у цьому секторі.

Як зазначають експерти компанії “Добродія Фудз”, лідера серед українських виробників вівсяних пластівців та продукції на зерновій основі під ТМ Dobrodiya, San Grano, San Granola, WOWСЯНКА, YUMMOJI, сьогодні сучасне високопродуктивне обладнання дозволяє зберегти в продукції до 95% користі зерна та до 85% вітамінів, мінералів, мікро- та макроелементів.

Тож, виробники, особливо ті, які можуть запропонувати споживачам нові здоровіші альтернативи без втрати смаку, виграють від цього зростанням інтересу до готових ранкових сніданків.