Купуй онлайн

У рамках проєкту “Добро в дії” від ТМ “Добродія” на потреби ЗСУ та населення передано близько 160 тис. грн та понад 36,5 тис. пачок продукції

Рік тому, у червні, ТМ “Добродія” ініціювала соціальний проєкт “Добро в дії” від ТМ “Добродія”, основною метою якого є підтримка постраждалих від війни українців. 

На першому етапі проєкт передбачав перерахування до благодійного фонду коштів із кожної проданої пачки вівсяних пластівців під ТМ “Добродія” з наліпкою “Добро в дії”, а також допомогу населенню продукцією власного виробництва. Отримані від продажу кошти направлялись на покриття нагальних потреб українців на постраждалих від війни територіях. 

У рамках співпраці з благодійним фондом регіонального розвитку “Семаргл”, який опікується проблемами та потребами постраждалих територіальних громад, в рамках проєкту “Добро в дії”  було перераховано понад 159,2 тис. грн, закуплено генератори для місцевої громади та освітнього закладу на Чернігівщині, надана продукція для постраждалих від окупації українців. 

Всього за рік в рамках проєкту “Добро в дії” було передано понад 36 500 пачок каш та граноли і велику кількість вівсяної каші у мішках для населення Луганщини, Донеччини, Дніпропетровщини та Херсонщини. 

Наразі ТМ “Добродія” продовжує співпрацювати в напрямку постачання продукції з багатьма благодійними фондами та волонтерськими організаціями, а також забезпечує кашами швидкого приготуваннями наших славних воїнів.