Купуй онлайн

Виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник – про втрати Чернігівського агрокластера та заводу “Добродія” під час окупації Чернігівщини

◼ Що робити агробізнесу, який зазнав втрат внаслідок дій російської армії на території України?

◻ Чи можливе відшкодування?

◼ Куди звертатись постраждалим бізнесам?

◻ Які документи необхідно зібрати аби отримати відшкодування?

◼ Та яких втрат зазнав бізнес Agricom Group внаслідок окупації території Чернігівського агрокластера та заводу російскими агресорами – у коментарі співвласника та виконавчого директора агрохолдинга Петра Мельника.

Компанія Agricom Group ще з початку війни втратила контроль над своїми активами в Чернігівській та Луганській областях.

«По території нашого аграрного підрозділу, який знаходиться в с. Красне Чернігівської області, протягом декількох днів велись обстріли з боку окупантів. Після звільнення ми побачили зруйновані склади, знищену техніку, частково знищену та розграбовану адміністративну будівлю. 15-20% наших полів, а це 1,5-2 тис. га, складно використовувати, оскільки там залишились снаряди, вирви та існує небезпека замінування», – прокоментував Петро Мельник.

Також окупанти розграбували завод компанії з виготовлення пластівців під ТМ «Добродія», San Grano та WOWСЯНКА, який знаходиться у смт Михайло-Коцюбинське Чернігівської області. З адміністративної частини викрадено комп’ютерну техніку, але саме виробництво не пошкодили — все обладнання вціліло.

За словами  Петра Мельника, завдані збитки все ще підраховуються, але вже очевидно, що це буде понад $2 млн. Про отримання відшкодувань поки не йдеться.

Джерело: Agroportal.ua