Купуй онлайн

Завод AVENA HEAD отримала сертифікат «ХАЛЯЛЬ»

У серпні 2018 року на виробничому комплексі із виготовлення пластівців із зернових культур та продуктів на їх основі було проведено експертизу на відповідність продукції та процесу виробництва вимогам Законів Ісламу незалежною українською організацією, що володіє статусом міжнародного органу у цій сфері.

За результатами аудиту підприємство успішно пройшло перевірку і отримало сертифікат «ХАЛЯЛЬ» (HALAL).

Разом із продукцією ТМ Добродія також отримано сертифікат для продукції торгових марок «San Grano» та «Super Hercules», що також випускаються на виробничому комплексі.

«Підтвердження сертифікації «ХАЛЯЛЬ», по-перше, розширює експортні можливості компанії щодо реалізації продукції до держав мусульманського світу, а це 46 країн, де більшість населення – мусульмани. По-друге, це додатковий аргумент для пересічної особи, який ще раз доводить високу якість продукції нашого підприємства,» – розказав маркетинг-директор компанії Павло Шевчук.

Кількість споживачів продукції, що виробляється на заводі AVENA HEAD постійно зростає, і компанія забезпечує відповідність продукції абсолютно різноманітним стандартам та нормам.

https://www.facebook.com/dobrodija/photos/a.1588467604763861/2204468506497098/