Купуй онлайн

Завод «Добродія» планує до нового року вийти на повну виробничу потужність

Урочисте відкриття виробничого комплексу відбулося півроку тому. У вересні підприємство випустило 0,6 тис. т продукції, в жовтні — 0,7 тис. т. У компанії говорять, що, при необхідності, потужності підприємства можна розширити, площа комплексу це дозволяє.

Профільними культурами для переробного комплексу ТМ «Добродія» є овес, пшениця, жито і ячмінь. Потужності заводу дозволяють переробляти не тільки свою сировину, а й давальницьку. Співвідношення своєї і давальницької сировини залежить від виду культури.

Сьогодні підприємство випускає близько 20 видів різних пластівців і сумішей пластівців під трьома торговими марками: «Добродія», San Grano, Super Hercules.

«В цілому аналітики компанії вважають ринок пластівців досить перспективним. В останні роки український ринок зростає на 3-5% щорічно, в основному за рахунок зміни смакових переваг споживачів, які все частіше замінюють крупи пластівцями. За оцінками фахівців Agricom Group, частка їх продукції в реалізації зернових пластівців в Україні становить 12%», — повідомляють в компанії.